КООРДИНАТОРИ

Flyer 5x7 in.png
Аватар 103
Flyer 5x7 in (6).png

За покликанням професії цікавиться освітою, у республіці Болгарії перебувала ще в дитинстві. Підтримує бажання кожної української жінки безпечно адаптуватися до локальних умов, зберегти себе та відчувати свою значущість.

Болгарія
Пані Тетяна

Аватар 100
Flyer 5x7 in (1).png
Аватар 109
Flyer 5x7 in (5).png

Грузія

Пані Олена

Має досвід роботи з жінками з багатьох регіонів України, відчуває силу світу у зв’язках та допомозі одна одній. За перший тиждень у Грузії Олена встигла відвідати майже всі зустрічі на підтримку України, познайомитися з основними активістами задля якісної допомоги українкам.

Flyer 5x7 in.png
Аватар 100
Flyer 5x7 in (6).png

Пані Ольга має досвід співпраці з волонтерськими організаціями та кризовими центрами у Німеччині, добре розуміє усі болісні моменти, щоб надати підтримку вчасно, або навіть трошки на випередження. Завдяки знанням англійської, німецької мов змогла допомогти вже сотні біженок за два місяці у країні.

Німеччина
Пані Ольга

Аватар 100
Flyer 5x7 in (1).png
Аватар 102
Flyer 5x7 in (5).png

Польща

Пані Дар'я

Пані Дар'я працює з волонтерами та фундаціями з першого дня, коли знадобилася допомога. Кожен день перевіряє контакти, щоб вони були найдійними та безпечними. Вільно володіє польською мовою та зможе Тобі допомогти зорієнтуватися у країні своїми порадами.