top of page

Медична допомога жінкам у Європі (Гінекологія)


Наразі інформація про Болгарію та Польщу, також готуємо новини про інші країни, слідкуйте за сторінкою.

Болгарія

Оформлення страхової медичної допомоги (здравна осигуровка): Для прикріплення до особистого лікаря треба отримати «Посвідчення» з номером у НАП (Національна агенція по приходите). З посвідченням йдемо до поліклініки на прийом до особистого лікаря, якого обрали.

Для отримання Посвідчення, потрібно мати паспорт та оформлений тимчасовий захист.

У Болгарії є дуже поширеною програма підтримки жіночого здоров’я та жіночих профоглядів. Зокрема, це Національна організація пацієнтів (НУП) разом з Національною асоціацією профілактики раку шийки матки та медичними лабораторіями "Синево".

Болгарія ініціювала інформаційну кампанію з профілактики та діагностики раку шийки матки під девізом «Зменши ризик. Захисти себе. Живи!»: https://cutt.ly/JJGpCui

У рамках програми пройшло декілька вебінарів з кінця 21го року з провідними лікарями-гінекологами. Зараз деякі приватні лабораторії продовжують надавати послуги безкоштовного забору аналізів щодо діагностики на ранніх етапах.

Перелік аналізів та центрів, де можуть взяти матеріал та провести аналіз БЕЗКОШТОВНО: https://cutt.ly/pJ9FKgR

Лист лікарів в районі Бургас: https://cutt.ly/9JGawHT Варна: https://cutt.ly/jJGarBw Софія: https://cutt.ly/xJGaWMX Пловдив: https://cutt.ly/iJGaYfO Онлайн медична допомога: https://cutt.ly/3JGaPU3

Польща

Право на безкоштовне медичне обслуговування у Польщі мають громадяни України, якщо: - є українське громадянство; - якщо пред'явите документ, що підтверджує перетин кордону, не раніше 24 лютого.

У рамках медичного обслуговування ви маєте доступ до: лікаря-терапевта, лікаря-фахівця, дантиста, на проходження діагностичних тестів, на стаціонарне лікування та реабілітацію.

Телефонуйте: 800 190 590 (інформація щодо медичного обслуговування та найближчих лікарень) 800 137 200 (інформація щодо запису до лікаря, та направлення до фахівця). Після вашого звернення, Вас обов'язково направлять до лікаря за вашим запитом!

Тільки для наших фоловерок, клініка Medica2000 дає можливість здати гінекологічне обстеження зі знижкою 25%. Напишіть їм, вони додатково відправлять на пошту інформацію з пропозиціями: https://cutt.ly/xJGdRnR

Безкоштовні лабораторні аналізи для громадян України, які залишили країну у зв'язку з війною: https://cutt.ly/sJGsXzb

Synevo Poland дає можливість здати аналізи у двох пакетах: для дітей та дорослих.

У якій країні світу Ви не були, у вас є можливість звернутися до педіатра, з яким вже роками із задоволенням співпрацює команда Кешер - до Суркової Олени, педіатра з JMC: https://cutt.ly/4JGdq1C

І будьте здорові!

Comments


bottom of page