top of page

Грузія надаватиме грошову підтримку українським біженцямЗгідно з Постановою уряду №1254 від 13.07.2022 р., громадяни України, які в'їхали на територію Грузії в період з 1 лютого по 15 липня 2022 року отримуватимуть грошову компенсацію у розмірі 300 ларі (близько 100$) на родину та додатково 45 ларі на місяць на кожного члена родини. Матеріальна допомога не надаватиметься чоловікам віком 18-60 років. Виняток: чоловік зі статусом обмежених можливостей або одинокий чоловік, який має неповнолітню дитину/дітей. Виплати приходитимуть із серпня місяця.

Дана програма поки що розрахована на три місяці: до 01.11.2022. Якщо протягом цього періоду громадянин покине територію Грузії, виплата допомога припиняється.


Для отримання матеріальної допомоги, до 1 серпня 2022 року членам сім’ї необхідно звернутися до найближчого відділення Агентства соціального обслуговування, де написати заяву про звернення за допомогою та пред’явити документи, що посвідчують особу: закордонний паспорт та свідоцтво про народження (для дітей). Якщо людина в’їхала на території Грузії за внутрішнім паспортом або id-карткою, потрібно надати Довідку про перетин кордону. У Батумі її можна отримати у 4-му департаменті МВС (вул. Орбеліані 7а), вартість – 30 ларі.

Фінансова допомога буде зараховуватись на рахунки в грузинських банках. Якщо у громадянина України немає банківського рахунку, його допоможуть відкрити на місці.

Більш детальну інформацію та адреси найближчих відділень Агентства соціального обслуговування можна отримати, зателефонувавши на гарячу лінію Міністерства у справах ВПО з окупованих територій Грузії, праці, охорони здоров’я та соціального захисту – 1505.

Адреси відділень Агентства соціального обслуговування в Тбілісі:

Центр обслуговування Глдані-Надзаладевi. Адреса: проспект Д. Сараджішвілі № 1, м. Тбілісі;

Центр обслуговування Дідубе-Чугуреті. Адреса: проспект Д. Агмашенебелі № 140а, м. Тбілісі;

Центр обслуговування Ісані-Самгорі. Адреса: Московський проспект № 25, м. Тбілісі;

Центр обслуговування Старого Тбілісі. Адреса: м. Тбілісі, вул. Костава No 47/57;

Центр обслуговування Ваке-Сабуртало. Адреса: вул. Міцкевича №23, м. Тбілісі;


Адреса в Батумі: вулиця Табідзе, 2а.

З понеділка по п’ятницю 9:00 до 17:00. Обідня перерва: 13:00-14:00. За списком.


Адреса в Кобулеті: вулиця Тавісуплебіс (Свободи), 13.

З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Обідня перерва: 13:00-14:00. Жива черга.


Крім того, міжнародні організації World Vision та UNHCR розглядають пакет допомоги у 235 ларі на особу на місяць.

Comments


bottom of page