top of page

Ізраїль припинив надавати біженцям з України медичну допомогуМіністерство соціального забезпечення повідомляє, що біженці з України більше не можуть отримати безкоштовну медичну допомогу в ізраїльських лікарнях. Також скасовано медичне страхування для громадян України віком від 60 років.


Це рішення, згідно з заявою міністерства соціального забезпечення, пов'язане з тим, що міністерство фінансів припинило фінансувати будь-яке медичне обслуговування для українців, які не мають ізраїльського громадянства. За даними, наданими нашій редакції у міністерстві, за перші півтора роки війни в Україні міністерство фінансів перевело міністерству соціального забезпечення близько 100 мільйонів шекелів на допомогу біженцям з України. 80% із цього бюджету було витрачено медичне обслуговування для біженців, а також на медичну страховку для біженців віком від 60 років.


Наразі в Ізраїлі перебувають 14692 громадян України, яким міністерство соцзабезпечення надавало послуги в рамках програми "Цав а-Шаа", відкритої після початку війни в Україні.


Редакція NEWSru.co.il звернулася до канцелярії глави уряду та до міністерства фінансів із запитом про те, чому припинено фінансування медичного обслуговування для біженців з України. Ми поки що не отримали відповіді на це питання.


コメント


bottom of page