top of page

МЗС створило чат-бот для українців за кордоном


Міністерство закордонних справ України за підтримки криптовалютної біржі Європи WhiteBIT запустило чат-бот для допомоги українцям, які перебувають за кордоном.

“Враховуючи велику кількість наших громадян, які потребують допомоги МЗС за кордоном, чат-бот є важливою ініціативою, яка допоможе оптимізувати процеси та надавати нашим громадянам необхідну інформацію в декілька кліків. Ми розпочали співпрацю з WhiteBIT ще минулого року, на початку повномасштабного вторгнення рф, і втілили низку важливих проєктів для наших громадян. Ця підтримка виявилася вкрай своєчасною на тлі безпрецедентного виїзду українців за кордон внаслідок російської агресії”, — повідомила пресслужба МЗС України.

Чат-бот може проконсультувати щодо найпоширеніших звернень, як-от правила переїзду до іншої країни, оформлення тимчасового захисту, соціальне забезпечення, повернення в Україну й консульські послуги. Скористатися ним можна за посиланням.

Як повідомили в МЗС, чат-бот доповнить діяльність колцентру, який розпочав роботу в червні минулого року. За цей час колцентр опрацював близько 15 тисяч дзвінків. Географія звернень найрізноманітніша і налічує 96 країн. Найбільше запитів надійшло з Німеччини, Польщі, Італії, Туреччини та України.

Звернутися до call-центру можна за номером +38 (044) 224 57 20.


Comments


bottom of page