top of page

Розклад

Business English — понеділок та середа 10:00 - 11:00

Purple group — вівторок та четвер 10:00 - 11:00

Green group — вівторок та четвер 11:00 - 12:00

 

Blue group — понеділок та середа 17:00 - 18:00

Diamond group — понеділок та середа 10:00 - 11:00

Pink group — понеділок та середа 16:00 - 17:00 ​

Orange group — понеділок та середа 12:30 - 13:30 ​

 

Yellow group — понеділок та середа 11:15 - 12:15 ​

Indigo group — понеділок та середа 11:00 - 12:00

Група ГО — понеділок та четвер 17:00 - 18:00

Навчальні групи

Ми хочемо додати яскравих фарб у ваше життя, тому наші групи діляться не на рівні, а за кольорами. 

Наша мовна школа пропонує спектр програм та рівнів, які охоплюють потреби різних категорій жінок. Від англійської для початківців до спеціалізованих курсів для бізнесу та громадських організацій.

INDIGO GROUP

Для тих, хто тільки починає вивчати англійську. У цій групі ви засвоїте основні фрази, лексику та граматику для повсякденних ситуацій, таких як представлення себе, зможете розказати про свою родину, роботу та хобі. Ми підтримаємо вас у ваших перших кроках у вивченні мови.

Ця група призначена для тих, хто вже вивчив основи, але хоче поглибити свої знання. Ви навчитеся утворювати речення, вдосконалите свою вимову та зможете підтримати бесіду про погоду, говорити про походи за покупками та в ресторан, описувати людей та предмети. Ми допоможемо збільшити ваш словниковий запас та розуміти прості тексти.

YELLOW GROUP

ORANGE GROUP

Ця група — для подальшого розвитку мовних навичок. Ви зможете брати участь у розмовах на теми подорожей, покупок, розваг та інших повсякденних ситуацій. Ми також будемо працювати над вмінням вести більш детальні діалоги та розуміти текст більш високої складності.

BLUE GROUP

Ця група призначена для тих, хто вже має певний досвід вивчення англійської. Вчимося говорити більш вільно та виразно, поглиблюємо знання з граматики та лексики. Розширюємо теми для обговорень.

Ця група для тих, хто хоче забути про свої страхи говорити та робити помилки. Ми будемо працювати над розумінням англомовних фільмів, подкастів та автентичних матеріалів.

GREEN GROUP

PURPLE GROUP

Високий рівень володіння англійською. Ви знаходитесь тут. І рушите з нами до діалогів на складні теми, розуміння академічних текстів. Також працюємо над структурованим письмом та аналізом текстів.

PINK GROUP

Мова  потрібна, щоб нею говорили. В цій групі ми вдосконалюємо навички говоріння, працюємо в парах та міні-групах, набуваємо впевненості у володінні англійською мовою.

Бізнес-комунікації нового рівня. Освоюйте професійну лексику у сферах менеджменту та маркетингу, навички переговорів. Рівень Upper Intermediate and up.

BUSINESS ENGLISH

GO! GO! GO!

Програма для активних жінок, що займаються громадською діяльністю. Розширюйте вашу сферу впливу та сміливо робіть це англійською.

© 2023 WOnder School

bottom of page