top of page

ПРО ІНІЦІАТИВУ

Кешер у перекладі з івриту - це зв’язок. Для нас, як для команди активісток Проекту Кешер Україна, дуже важливо, щоб українки відчували підтримку, безпеку та єдність не тільки вдома, але й у європейських країнах також.


Ми розпочали підтримувати та допомагати українським жінкам з першого дня війни в Україні, тепер з кожним днем ми розширюємо зони своєї корисності задля комфорту кожної.


На цій платформі можна отримати реальну допомогу в юридичних питаннях підтримки прав та безпеки людини, налагодити втрачений зв’язок зі своєю спільнотою, отримати кращі варіанти у сфері охорони здоров’я та приділити належну увагу освіті дитини.
З нами працюють кращі координатори у кожній країн задля отримання Тобою допомоги, яка справді потрібна зараз. 

Наші цінності залишаються незмінними, як у країні походження, так і поза її межами - іудаїзм, фемінізм, плюралізм. Ми готові до спілкування саме в такому колі істинних цінностей.

На момент створення цієї платформи вже 11 млн людей стали вимушеними переселенцями, а 5 млн виїхали до Європи. Ми знаємо, що побачимо всіх вдома після Перемоги, а сьогодні ми хочемо зробити рутинні потреби кожної жінки з України трохи легшими.

Знімок екрана 2022-04-13 о 21.46.28.png
bottom of page